Proč si nechat nafotit štěně

Pokud jste si právě přivezli domů ten malý chlupatý uzlíček štěstí, jistě chcete zachytit každý jeho okamžik. Štěňátka rostou neuvěřitelně rychle a jejich vzhled a chování se během několika měsíců dramaticky mění. Proto je skvělým nápadem nechat si nafotit štěně u profesionálního psího fotografa.

Tady je několik důvodů, proč byste o tom měli uvažovat:

1. Rychlý růst
Štěňata rostou velice rychle a jejich vzhled se mění téměř před očima. Během několika měsíců se z malé, roztomilé kuličky stane dospělý pes. Fotografie vám umožní uchovat vzpomínky na to, jak váš pes vypadal v prvních týdnech a měsících svého života. Tyto snímky budou cenným pokladem, který bude připomínkou, jak váš čtyřnohý přítel vypadal jako malý.
 
2. Roztomilost a nevinnost
Štěňátka mají jedinečný vzhled a chování, které jsou plné roztomilosti a nevinnosti. Tyto okamžiky jsou neopakovatelné a zachytit je na profesionální fotografii je skvělý způsob, jak si je uchovat navždy. 
 
3. Emoční vazba
Fotografie štěněte vám pomohou zachytit první dny a měsíce, kdy se vytváří silná emocionální vazba mezi vámi a vaším psem. Tyto vzpomínky budou mít pro vás obrovský význam a budou vám připomínat krásné chvíle, které jste spolu zažili.
 
4. Dokumentace začátku života
Zachycení štěněcího období vám umožní vytvořit kompletní dokumentaci života vašeho psa od samého začátku. 
 
5. Unikátní chování a hravost
Štěňata mají jedinečné chování, které se s věkem mění. Fotografování v tomto věku umožňuje zachytit jejich hravost a zvídavost, které jsou typické pro toto období. Tyto snímky budou nádhernou připomínkou bezstarostných a hravých časů.
 
6. Připomínka
V budoucnu budete mít vzpomínky na první měsíce života vašeho psíka, které vám budou připomínat, jak malý a bezstarostný byl na začátku. Tyto fotografie budou mít pro vás a vaši rodinu velkou emocionální hodnotu.
 
7. Srovnání
Budete moci porovnat fotografie z různých období života psíka a sledovat, jak se vyvíjel a rostl. Tyto srovnávací fotografie jsou fascinující a ukazují, jak rychle se štěňátka mění.
 
Tyto fotografie budou cenným pokladem, který vám bude připomínat krásné a nezapomenutelné okamžiky prvních měsíců života vašeho psíka.
 
Kavalír Jimi, podzim 2020

Neztrácejte čas a foťte své štěně. 

Mohu Vám nabídnout jednorázové nafocení Vašeho štěňátka nebo zvýhodněný balíček, který obsahuje celkem 15 fotografií. Focení pak probíhá ve třech etapách (např. po půl roce), přičemž každá obsahuje 5 fotek. Tímto způsobem si vytvoříte ucelenou galerii fotek zachycujících postupný růst Vašeho psíka.

Fotografie jsou pak vhodné pro tisk obrazu na zeď, což Vám umožní mít tyto vzácné okamžiky stále na očích.

» více informací o nabídce

Tyto snímky Vám budou navždy připomínat krásné chvíle, které jste spolu prožili.

Australanda Bellinka

Stafordí ségry Lady a Mia

Šeltie Kiwi

Šeltie Glorinka

Kavalír Jimmi